Navigation

From TOPPAINTBALL

Jump to: navigation, search
Paintball about.jpgO Paintballe Paintball patrí k populárnym akčným športom vo svete i na Slovensku. Je to zároveň výborná príležitosť ako zažiť pravé vzrušenie ako z akčných filmov, keď Vám búch srdce ako o život a všade okolo lietajú guľky. Je to spojenie strielania, naháňačky, schovávačky, plazenia, adrenalínu, komunikácie so spoluhráčmi, skúška odvahy, taktiky, rýchleho rozhodovania na prekonanie a vyradenie súperov a určite paintball nie je nebezpečnejší ako futbal či tenis. Paintball hrajú proti sebe dva tímy, ktoré by mali mať podobný počet. Zmyslom hry je popri iných variantoch vystrielať iný tím, prípadne získať vlajku alebo zachrániť rukojemníka. Hráči pritom majú paintballové zbrane a strieľajú na protihráčov (často aj na vlastných hráčov..). Vyhráva ten tím, ktorý splní úlohu alebo eliminuje všetkých protihráčov. Paintball je viac ako superrealistická počítačová hra, všetko sa odohráva naživo, bežíte a strieľate a hráte proti ľudom v lese a zásahy možno niekedy cítite, rovnako aj svalovicu na druhý deň, ale zážitky sú omnoho silnejšie aj pocity. V každej hre len jeden život, ale hier hráte veľa.

Náš paintballový areál je výborne včlenený do lesného porastu s členitým terénom, so zaujímavými objektmi prevažne prírodného charakteru, čo mu dodáva atmosféru pravej adrenalínovej zábavy a dobrodružstva v military akčnom štýle. Je možné realizovať niekoľko možných herných scenárov ako sú dobytie územia, oslobodenie zajatcov, obrana územia do príchodu posíl a podobne. Pri každej hre je prítomný rozhodca a inštruktor, ktorý dbá na dodržiavanie pokynov a pravidiel v záujme bezpečnosti hráčov a zabezpečenie fair play.

Paintbal a teambuilding. Paintball patrí k veľmi zaujímavým teambuildingovým aktivitám, často býva súčasťou spoločenských akcií a firemných hier, eventov a športové firemné akcie sú tak akčnejšie.

Minimálna veková hranica je 15 rokov alebo môžu prísť aj mladší od 12 rokov vyššie a 150+ cm vysokí, ale len v sprievode rodiča. Paintball si môžete u nás zahrať príležitostne alebo sa stať členom paintballového klubu ELÁN pri pravidelných stretnutiach s členmi klubu. Zahrajte si paintball u profesionálov so skúsenosťami, ktorí Vám ponúkajú kvalitu za dobrú cenu, skúste TOPpaintball.sk

 
Personal tools

Paintball/Čo je to paintball