Navigation

From TOPPAINTBALL

Jump to: navigation, search

English Slovensky

Paintball v Bernolákove je oficiálne schválenou strelnicou na paintball, preto platia bezpečnostné pravidlá a pravidlá správania sa, ktoré sú upravené v prevádzkovom poriadku strelnice, ktoré je nutné dodržiavať (zákaz konzumácie alkoholu počas hry). Pri paintballových hrách je vždy prítomný inštruktor - poverený správcom strelnice. Sme otvorení od apríla do novembra, v zime na objednávku vopred a zaplatenia dodatočného poplatku.

Naše ihrisko v akcii: https://www.youtube.com/watch?v=aKNC6DTe9R4

Paintballové Ihrisko v Bernolákove je jednou z najväčších a najlepších paintballových arén vybudovaných v prírodnom prostredí v Bratislave a okolí, s rozmermi 110x70 metrov, a les, prírodné objekty a drevené paintballové objekty umocňujú jeho military štýl. Na ihrisku je množstvo hrubých stromov, siahovíc dreva, zákopov a bunkrov, posedov pre sniperov, malé poschodové objekty a to všetko zladené akoby ste bojovali v nejakej chatrčovej lesnej osade. Ihrisko má sniperské vyvýšené posty, je vyvážené pre obidve strany, dostatočne široké s tvarom oválu a je možné začínať zo štyroch rôznych pozícií, čo znamená zaujímavú variabilitu možných hier. Spolu je tu viac ako 70 vybudovaných objektov (ak nepočítame hrubé stromy) z toho 15 veľkých, ktoré majú minimálne 8 m2 krycej plochy. Svojho súpera je možné obísť aj zboku alebo po svahu (ak Vám to samozrejme dovolí..) takže každá hra je niečím výnimočná. Celé ihrisko je v peknom lesnom prostredí, len 6 km od Bratislavy v periférnej časti súkromného areálu Golfového klubu Bernolákovo – prístup je od kaplnky Sv. Anny, čo Vám zaručí súkromie pri Vašich hrách.

Paintballová aréna je z jednej strany ohraničená riekou a z druhej strany svahom kopca, ktorý má na konci strmý svah a nehrajúci diváci sú chránení sieťou a majú úžasný výhľad na celé dianie. Pre nehrajúcich divákov alebo eliminovaných hráčov je k dispozícii bezpečná zóna, kde paintballs nepreniknú. Ihrisko je dobre dostupné autom s možnosťou parkovania. Príďte si zahrať na kvalitné ihrisko a zistíte prečo sme TOPpaintball. (Paintball Bratislava-okolie.)

Mobilné ihrisko na firemné akcie vieme pre Vašu akciu tiež postaviť. Je to 24 stien z preglejky s ochrannou sieťou z dvoch strán, ktoré môžeme kdekoľvek preniesť a postaviť tak provizórne paintballové ihrisko, najmä pre potreby firemných akcií. Samozrejme takéto ihrisko nedosahuje zďaleka kvality stacionárneho paintballového ihriska v Bernolákove, ale v prípade dobrého lesného terénu Vám dobrý akčný military paintball môžeme zorganizovať aj na Vami želanom mieste (výstavba je spoplatnená a navyšuje sa aj o cenu dopravy). Ak máte záujem o zabezpečenie paintballu inde, zavolajte nám na 0948 18 38 18.

 
Personal tools

Ihrisko